szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - pytanie do Pinki:)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
Joanna26
2007-05-05
Email
Pinki,mam do Ciebie prosbe.Rzuc okiem na te dwie aukcje i powiedz mi,co sadzisz o tych lezaczkach.
aukcja 1
aukcja2
Pozdrawiam:)
Joanna26
2007-05-05
17:40:45
Email
I jeszcze to:
aukcja 3
Wlasnie go znalazlam i chyba ten ostatecznie kupie, ma to na czym mi zalezy,czyli plynna regulacje siedziska.Co myslisz?
Joanna26
2007-05-05
17:42:18
Email
Zly adres skopiowalam;)Jeszcze raz:)
to jest aukcja 3
Joanna26
2007-05-05
17:43:41
Email
Tylko wielki jest jak nie wiem:(Grrrr....
ciekawa
2007-05-05
17:58:39
Email
Joasiu i co myślisz na serio o leżaczku?? ja zamierzałam obejrzeć w sklepie. Co cię przekonało? Ja zastanawiam sie czy mi sie przyda-a Tobie do czego sie przyda?? Podaj proszę swoje motywy może powinnam sie zastanowić na serio może to przydatne.
Joanna26
2007-05-05
18:01:44
Email
Ogladalam w sklepie,ale tam sa same wielkie!Myslalam,ze taki lezaczek jest mniejszy,skoro mam go postawic np. na szafce w kuchni.A przydalby mi sie,bo,jak sama pisalas,grillo jest mocno wyprofilowany i boje sie w nim trzymac Emilke dluzej niz to konieczne (czyli w samochodzie).
bela
2007-05-05
18:32:13
Email
ja mam lezaczek sprowadzany z usa. Chwale go sobie bo: zapina sie dziecko pasami, mozna bujac, jest tez wibracja wplywajaca na uspokojenie oraz melodyjki. Jest tez palak z zabawkami. Bardzo fajna rzecz i taki polecam. Do tej pory usypiam na nim Tomka (15 mies) bo pobujam go, wibracja i melodyjki uspokoja. maly jest taki sprytny ze jak go poloze i nie wlacze wibry lub muzyki to sam sobie wlacza :-). Widzialam podobne na allegro ale cena jest wyzsza od tych co pokazywalas. Moze ktos moglby ci przeslac ze stanow bo wychodzi duuzo taniej
ciekawa
2007-05-05
20:12:38
Email
Durze ?? kurcze to rzeczywiście kicha bo ja też jak coś to stawiała bym na szafce w kuchni albo na stole-muszę to zobaczyć w sklepie. I kurcze troche sie boje bo one maj takie cienkie stelaże-i wolała bym zeby sie to nie bujało-ja na podlodze raczej stawiać nie będę bo mam pieska ale taki stabilny na stole czy blacie kuchennym to co innego. A i jeszcze zastanawiam sie nad kupnem husty do noszenia maluszka-byłam 100% pewna ze nie bedzie mi potrzebna ale tak sobie mylse ze jednak czasem sie przyda-chociazy w sklepie-zawsze to jedna reka wolna a druga tak troche-tylko one tez drogie są;( moze uzywana kupic???
Monik
2007-05-05
22:18:58
Email
Ciekawa muszę zwrócić Ci uwagę... Czy pisząc prace Word poprawia Ci błędy? Bo już dawno zauważyłam,że robisz sporo ortograficznych błędów,które dają po oczach.Nie obrażaj się na mnie, bo absolutnie nie oto mi chodzi! Nie chcę po prostu,by Twój promotor Ci zwrócił uwagę:)) Sporo przecież osób ma dyslekcję(chyba tak się to nazywa). A na forum oczywiście możesz tak pisać:)) POzdrawiam
kasiarys7
2007-05-05
23:02:15
Email
Wiesz Joanna26 ja też jestem na etapie szukania leżaczka fajnego praktycznego i bezpiecznego.Fotelik samochodowy...hm....u mnie odpada to ciągłe odpinanie i zapinanie w pasy w samochodzie nie. My często podróżujemy z małym a poza tym mało wygodne dla dziecka na dłuższe leżenie.(słyszałam ,że tak robią)A co do twoich typów to są ok.Mnie się podoba "2"-bardzo przystępna cena ciekawe czy można zdjąć tacke?"1" też jest niezła fajne że można wyprać."3"fajny-ma blokade bujania ,można odpiąć pałąk z zabawkami przecięż nie zawsze są one potrzebne.Wiesz co sama już teraz nie wiem.Ja oglądałam ten- http://www.allegro.pl/item191483682_nowy_lezaczek_bujaczek_fisher_price_do_18_kg.html .A może ktoś nam podpowie na co zwrócić uwagę przy kupnie takiego leżaczka-praktyka jest najlepszym doradcą.Zależy mi na czsie mały ma 3 m-ce i chciałabym jak najdłużej z niego korzystać.P.S.czytałam juz na forum o leżaczkach ale głównie o tym fisher price- a może inne są lepsze i praktyczniejsze.KTÓRY POLECACIE?
ciekawa
2007-05-06
06:25:21
Email
No to muszę sie przyznać że owszem mam dyortografie-pisząc na papierze widzę swoje błędy i mogę je odrazu poprawić-pisząc maszynowo nie bardzo-w ogóle nie rzucają mi sie w oczy.Często tez maszynowo nie dociskam końcówek. Druga sprawa że od naprawy owszem mam tą funkcje że słownik zaznacza mi błędy ale jakiś trefny ten słownik bo wielu wyrazów nim nie ma i mam ciągle podkreślone na czerwono i już drażni mnie to na tyle ze nie zwracam uwagi. Poza tym ostatnio pisze do was jednocześnie z praca i robie przyznam na szybkiego-nie mam czasu sprawdzać. Wiem ze "duży" pisze się "ż" akurat tego na papierze bym nie wstawiła:) dzięki za zwrócenie uwagi w pracy sprawdzam po 10 razy a tutaj porostu sie spieszę:)
Joanna26
2007-05-06
09:59:28
Email
Kasiu,tez mi sie bardzo podobaja lezaczki fscher price i ten,ktory pokazalas,jest swietny, dobra cena i na dlugo starczy.Ale mnie chodzi wlasnie raczej o cos na teraz, a wszystkie fishery sa mocno profilowane, podobnie do fotelika-nosidelka,ktory juz mamy.Dlatego taki fisher dla mnie odpada,choc przyznam,ze myslalam o nim.
bela
2007-05-06
13:33:34
Email
JOASIU wlasnie taki lezaczek z fishera jest dobry. Nie martw sie ze jest mocno profilowany bo jest tam regulacja oparcia. Zauwaz ze dziecko lezy na nim w pozycji jaka mialo w brzuszku (pol okraglo). Taki polecam
bela
2007-05-06
14:06:20
Email
a nasz bujaczek to ten http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=4994880. (na zblizeniu widac po bokach takie cos do 3-stopniowej regulacj oparcia:lezaca, pol lezaca i troszke siedzaca). Te z fisher sa bardzo podobne
Joanna26
2007-05-06
14:18:32
Email
Bela,rzeczywiscie cena jest w Stanach duzo nizsza!Tylko zanim to dojdzie...Juz sama nie wiem,co zrobic.Pytalam Pinki o zdanie,bo czytalam jej wypowiedzi o lezaczkach i zgadzam sie z nimi, chyba do tego samego chcialabym lezaczek uzywac.Zobaczymy co odpowie,pewnie jak bedzie jutro w pracy to zajrzy na forum:)
ciekawa
2007-05-06
17:02:52
Email
Joasiu co do leżaczka to moim zdaniem najbardziej płaski-czy z opisu wychodzi ten trzeci. Wszędzie gdzie czytałam, oglądałam programy itd dzidzia ma leżeć na stabilnym i płaskim podłożu-to by się zgadzało z tym co mnie uczono na kursie masażu. czyli leżaczek ma spełniać te same funkcje co twardy materac w łóżeczku. Nawet ostatnio w "mamo to to ja" w tvn style rehabilitant wypowiadał sie że nie podkłada sie nic pod materac żeby zmienić jego kont nachylenia-choć nie uznał tego za jakiś wielki błąd. już gdzieś wspominałam ze facet moim zdaniem mówi do rzeczy:) Teraz trzeba by się zastanowić nad stabilnością tego sprzętu-szeleczkami i blokadą bujania. Jakoś nie chciała bym dziecka zbytnio przyzwyczajać do bujania lub żeby nawet samo ruchem wywoływało bujanie tego na czym siedzi. Na kursie masażu i wykładach o anatomii o układzie nerwowym mówiono mi że takie bujanie, trzęsieniem to nic dobrego w nadmiarze oczywiscie. A sama zobacz jak ci sie malutka przyzwyczaiła na Tobie lub na rekach spać obyś sobie zaraz sama innego bicza nie ukręciła. Poprostu lepiej z niczym nie przesadzać. Inna sprawa ze to ma być dodatkowy sprzęt w domu i najlepiej jednak dziecku jest w łóżeczku-żeby z kolei nie przyzwyczaił sie zbytnio ze siedzi w leżaczku całymi godzinami. Czyli płaski, stabilny, bezpieczny, z funkcją blokady-moim zdaniem;)
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum