szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - photobucket


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
katka
2006-12-14
Email
Dziewczyny,jak sie to obsluguje. Zarejstrowaam sie na tych stronach i dalej ani rusz. podajcie krokpo kroku jak sie to robi.
pinkie
2006-12-14
12:54:18
Email
No, wreszcie coś dla mnie. A juz chciałam napisac:dajcie jakis nowy temat, bo sie nudze w pracy. Zaraz Ci opiszę
pinkie
2006-12-14
12:59:39
Email
Jak zalogujesz się na stronie photobucket.com, to otworzy sie strona, na której ładujesz zdjęcia. Upload Images&Video - tam wciskasz przeglądaj i dodajesz zdjecie z dysku. Jezeli chcesz kilka zdjęć załadować na raz (o wiele szybciej), to pod przyciskiem jest link: 'Add more images', a jak na to klikniesz to bbędzie 'Add even more here' - i tu możesz wkleić 20 obrazkow jednoczesnie. Dodajesz sobie zdjęcia, proponuję od razu wpisac tytuły do każdego, np datę lub komentarz. Po wybraniu przycisku upload zdjęcia z Twojego kompa kopiują się na serwer . CDN
pinkie
2006-12-14
13:06:49
Email
Jak już zdjęcia się załadują (widać je na dole, jak przewiniesz stronę), to wybierz z menu powyżej "SLIDESHOWS". No i tu się dopiero zacznie... Wybierasz link "create a new slideshow here" Do kazdego slideshow można wkleic max 10 zdjeć, do jednego chyba 9. Wybierasz sobie 10 zdjeć klikając na nie (pojawią się na dole , jak klikniesz na minusik, to będą się usuwac) Teraz wybierz sobie styl slideshow z menu - będziesz miała podgląd. Wybierz tez rozmiar, może być small, medium lub large. Jezeli już wybrałas zdjęcia, styl i rozmiar, to klikasz na 'save slideshow'
pinkie
2006-12-14
13:20:08
Email
Na następnej stronie pokażą Ci się stworzone slideshowy - można je w kazdej chwili edytować, zmieniac style, dodawac lub usuwac zdjęcia. W polu TAG jest kod HTML, jak na niego klikniesz, to się zaznacza cały. Kopiujesz to i wklejasz w tresci forum lub na jakich tam stronach chcesz. To co jest w polu URL to link do Twojego slideshow, można wysłac np komus mailem. I cos mi się zdaje, ze jezeli wyedytujesz slideshow i dodasz lub usuniesz zdjęcia, to umieszczony już na stronie forum się sam zaktualizuje. Nie wiem, o co chodzi z tym subalbum, myślałam, ze to rozdziela zdjęcia, pozwala oglądac tylko te co sa w danym albumie, tymczasem każdy, kto kliknie na jedno show będzie mógł obejrzeć sobie wszystkie zdjęcia jakie umiesciłas w photobucket przewijając wprzód i wstecz.
pinkie
2006-12-14
13:24:01
Email
To chyba wszystko. Jesli cos niejasno napisałam, to pytajcie. Zachęcam Was jeszcze do robienia fajnych stron na serwerze www.piczo.com, który pobiera zdjęcia z photobucket. Ja zrobiłam stronę Tomaszka - dla rodziny, żeby z najdalszych zakątków świata mogła sobie oglądac jego zdjecia.
katka
2006-12-14
14:17:10
Email
W wolnej chwili przepisze to sobie na kartke i do roboty. Bo ja to jestem ciemna masa jeżeli chodzi o koputery.Dzieki
pinkie
2006-12-16
16:08:36
Email
Acha: zdjecie do photobucket nie może mieć więcej niż 1MB
Kamila
2007-01-04
12:22:03
Email
Dziewczyny, super jest ten program! Pinky, dzięki za info!
Julia
2007-01-04
18:37:10
Email
Kamila, a Ty co tu jeszcze robisz??!! Zmykaj mi na porodówkę, ale już!! ;o)
weridiana
2007-03-10
21:55:58
Email
Pinkie gdzie się machnęłam jak mi się nie pojawiły napisy a wydawało mi się że powinny?
pinkie
2007-05-23
14:31:58
Email
Na szczęście photobucket ewoluuje, więc osługa wyglada odrobine inaczej niż opisałam to kiedyś w instrukcji. Jest to jednak tak intuicyjna aplikacja, ze zmiany nie powinny sprawiac Wam problemu. Powodzenia!
Azuza
2007-06-20
08:10:59
Email
Super instrukcja!!!
Basjaa
2007-08-26
20:28:45
Email
czy jest mozliwość zeby prezentacja była widoczna na całym ekranie a nie tylko wstawiona w czesc strony???
pinkie
2007-08-26
23:13:07
Email
nie, w photobucket ni ejest to możliwe. Jeste wiele innych programów, w którch można robić pokaz slajdów na całym ekranie, ale w photobucket tego nie ma.
Basjaa
2007-08-27
12:15:04
Email
buuu szkoda, a czy mozesz w takim razie polecić jakiś prosty program gdzie jest to możliwe?
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum